מדפסת תלת מימד

לקוחות יקרים, סקרנים לדעת מהם המרכיבים העיקרים בתהליך ההדפסה במדפסת תלת מימד? הראשון הוא המדפסת – המדפסת עצמה היא שמבצעת את כל תהליך ההדפסה והבניה של הגוף התלת מימד, המרכיב השני הוא חומר ההדפסה עצמו , ניתן לבחור ב: פלסטיק, גומי, מתכת וכדומה… המרכיב השלישי הוא המחשב – המחשב מכיל את כל הנתונים והמידות הנדרשות עבור מה שאנחנו הולכים להדפיס במדפסת התלת מימד.

כיצד מתבצע תהליך ההדפסה?

תהליך ההדפסה במדפסת תלת מימד הוא פשוטו כמשמעו – שכבה לאחר שכבה, ראשית המדפסת מקבלת מידע מהמחשב עצמו, את כל הנתונים והמידות הנדרשות ואז מתחילה להדפיס את גוף החומר, כל שכבה עשויה מפחות ממ”מ , שוב ושוב..חוזרת המדפסת על אותה פעולה ומוסיפה כל פלעם שכבה נוספת בהתאם לצורה ולמידות שהתבקשה מבעוד מועד עד שהמופיע התוצר הסופי והמוצלח.

מה ניתן להדפיס במדפסת מסוג זה?

אז במדפסת תלת מיד ניתן להדפיס הכל!!! פשוט צריך לבחור את החומר הנכון למטרה שלנו, ניתן להדפיס מודלים שונים, רהיטים, אוכל, מכוניות והכל בצורה אמיתית ומקצועית. תוכלו להכנס לאתר שלנו ולהתרשם ממגוון המוצרים שמדפסת תלת מימד יכולה להגיע אליהן, אל תפספסו! למידע נוסף צרו קשר במספר -577400003 ונשמח לעזור בכל עת, ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתחום ההדפסות והמדפסות.

הקליקו כעת למידע נוסף אודות פילמנט