מבחינת דיוק ההדפסה והאיכות PLA מעניק את המענה הטוב ביותר והמקצועי ביותר שיש ויוצר חלקים מדויקים ואסתטים במיוחד, ניתן ליצור ממנו כל סוג הדפסה וכל זאת ללא משטח חימום – כמו שלעיתים מוצרים אחרים דורשים, חומר ה PLA הוא נוזלי הרבה יותר אך בזכות כך ניתן לראות את הדמויות שהוא מדפיס בצורה הרבה יותר ברורה וטובה.

מדפסות התלת מימד

בשנים באחרונות מדפסות התלת מימד קיבלו תאוצה והפכו לשם דבר בעולם ההדפסות והטכנולוגיה, בכל יום המדפסות מתחדשות ומקבלות תפניות מתקדמות במיוחד מה שמעניק להם את האפשרות ליצור ולהדפיס כל מה שיבקשו מהן, במדפסות תלת מימד ניתן להדפיס אפילו אוכל אמיתי, רהיטים, בגדים, מכוניות ועוד… אין ספק שמדפסות התלת מימד הן הדבר החם הבא בעולם! על מנת להדפיס בצורה איכותית במדפסות אלו יש להשתמש בחומרים איכותיים, ברוב המקרים משתמשים בחומר הדפסה PLA או ב ABS , שני חומרים אלו הם חומרים שנהפכים לנוזליים בעת ההדפסה ואז לאחר מצב של קירור חוזרים להיות מוצרים. אין ספק ששימוש בחומרים אלו במדפסות התלת מימד יוצרות את התוצר הסופי הטוב ביותר שיש והאיכותי ביותר.

אודותינו

חברת טסלה קיימת למעלה מ 20 שנה ומעניקה לכל לקוחותיה את השירות המקצועי והאמין ביותר שיש, אצלנו תוכלו להדפיס כל מה שעולה על נפשכם במהירות ובקלות. אנו מעניקים שירות ללקוחות פרטים, ללקוחות עסקיים, מוסדיים, עיריות, חברות ציבוריות ועוד … ולכל הארץ. אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. הצוות המקצועי שלנו בקיא בתחום ויענה על כל שאלה וייעץ בהתאם לפי סוג המטרה, צרו קשר במספר 03-5774000 ונשמח לעזור.

הקליקו כעת למידע נוסף אודות פילמנט